Zabiegi na twarz - powiększanie ust, usuwanie zmarszczek

Strona główna /Usługi/Zabiegi na twarz

Nasz gabinet kosmetologii estetycznej w Szczecinie oferuje Państwu liczne zabiegi na twarz. Usługi świadczone są przez doświadczony personel, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo oraz doskonałe rezultaty. Stosujemy sprawdzone rozwiązania i preparaty najwyższej jakości, dzięki którym wykonywane w naszym salonie powiększanie ust, usuwanie zmarszczek czy usunięcie opadających powiek bez skalpela są niezwykle efektywne.

Powiększanie ust i kwas hialuronowy

Przeprowadzamy zabiegi odmładzające na twarz, wykorzystując dokładnie wyselekcjonowane preparaty, w tym także kwas hialuronowy. Podczas takiego zabiegu w głąb naskórka, w miejscu, które wymaga interwencji, wstrzykiwany jest preparat z kwasem. Spłyca on zmarszczki oraz bruzdy. Dzięki temu skóra staje się wygładzona. Efekt zabiegu jest naturalny. Z wykorzystaniem kwasu hialuronowego wykonujemy także zabieg powiększania ust, który pozwala je uwydatnić. Skierowany jest do wszystkich, którzy marzą o pięknych i pełnych ustach.

W naszym gabinecie w Szczecinie wykonujemy również mezoterapię, peeling chemiczny i wiele innych. Tego typu zabiegi pozwalają na spłycenie i usunięcie zmarszczek oraz na odnowę i odżywienie skóry. Proponowane przez nasz salon usunięcie opadających powiek bez skalpela przywróci twarzy atrakcyjny wygląd. Dobierzemy zabiegi doskonale dostosowane do Twoich potrzeb, dzięki którym poczujesz się piękna.

Gabinet Kosmetologii Estetycznej - Usunięcie opadających powiek bez skalpela

Szczecin

Słowackiego 8, tel: 883010606