O nas

Strona główna / O nas

Mgr Monika Karbowniczek

Kosmetolog, linergistka, właścicielka gabinetu. Absolwentka kierunku kosmetologia I stopnia Wyższej Szkoły Zawodowej Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu oraz kierunku kosmetologia II stopnia Wydziału Nauk o Zdrowiu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestniczka i słuchaczka wielu szkoleń oraz kursów z zakresu kosmetologii oraz kosmetologii estetycznej.

Swoją pasję z dzieciństwa wcieliła w dorosłe życie, aby pomagać innym poczuć się wspaniale w swojej skórze. Od najmłodszych lat interesowała się zdrowiem oraz urodą. Malowała lalki, szyła im stroje. W latach szkolnych stylizowała swoje koleżanki, co zdecydowało o kierunku studiów.
Od przeszło dziesięciu lat dba o piękny wygląd swoich zadowolonych klientek oraz klientów. Oddaje swojej pracy całe serce. Jest to jej hobby, pasja i radość. Z zamiłowaniem i dużym poczuciem estetycznym wykonuje usługi. Z wielką starannością dobiera odpowiednie zabiegi oraz preparaty podczas wizyty u niej. Szczególny nacisk kładzie na higienę pracy oraz otoczenia. Zdobyta wiedza oraz doświadczenie pozwala Monice wykonywać swoją pracę w nejlepszy sposób. Wielkie grono zadowolonych i wracających klientek jest tego dowodem.

Monika nadal dba o to, aby zdobywać wiedzę i w pełni zaspokajać potrzeby swoich klientek oraz klientów. Jej pasja, wiedza i umiejętności pomogą Ci poczuć się pięknie.

Mgr Zuzanna Kisiel 

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie Wydziału Nauk o Zdrowiu kierunek kosmetologia.

Słuchaczka wielu wykładów o tematyce kosmetologii estetycznej. Poszerza zakres swojej wiedzy korzystając z wielu szkoleń.

 Zaawansowany zabiegowiec z zakresu kosmetologii estetycznej posiadający tytuł ekspercki z zakresu wypełniaczy. 
Szkoleniowiec urządzeń kosmetycznych min. hifu, karboksyterapii, laserów i wielu innych dziedzin kosmetologii.

 W naszym salonie zajmuje się zabiegami maszynowymi min hifu oraz laseroterapią. W jej rękach będziecie Państwo bezpieczni. Szeroka wiedza w tej dziedzinie pozwala Zuzie skutecznie przeprowadzać terapie. Wykonacie u niej również makijaż permanentny.

  Kosmetolog Agata Hejno

  Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie Wydziału Nauk o Zdrowiu kierunku kosmetologia studiów licencjackich. Obecnie kończy studia II stopnia na tej samej uczelni. W przyszłości planuje zwiększać swoją wiedzę na studiach doktoranckich. Niesamowicie dokładna i dociekliwa osoba analizująca dogłębnie każdy przypadek.

  Zastanawiasz się, jakie zabiegi będą odpowiednie dla Twojego ciała i skóry twarzy? Może masz ochotę zrobić cos dla siebie, ale nie wiesz, który zabieg będzie dla Ciebie idealny? A może borykasz się z problemem przesuszonej skóry, nadmiernym łojotokiem lub przebarwieniami? Jeśli chcesz uzyskać zdrowy i promienny wygląd skóry twarzy i cała, zadzwoń i umów się na konsultację do naszego kosmetologa.
  Nasz zabiegowiec pomoże Ci dobrać odpowiednie zabiegi oraz podpowie, jak zadbać o skórę. Zaproponuje rozwiązanie, uwzględniając indywidualne oczekiwania każdego klienta. 

  Udzieli również wskazówek, jak zadbać o codzienną pielęgnację skóry, a także wskaże jakie produkty w pielęgnacji domowej będą dla Ciebie najlepsze.

  Agata to specjalista, który pomoże zadbać o skórę twarzy i ciała. Zajmuje się m.in. diagnozą kondycji skóry, dobraniem indywidualnej terapii dostosowanej do potrzeb skóry, ustalaniem planu zabiegów pielęgnacyjnych. Kosmetolog pomoże także w ułożeniu pielęgnacji w zaciszu domowym.

  Salon Kosmetyczny Szczecin- O nas

  Nasz salon kosmetyczny współpracuje z wieloma miejscami oraz firmami jak również fachowcami

  Jesteśmy autoryzowanym gabinetem firmy Dermia Solution

  Firma Dermia Solution WSPÓŁPRACA- Salon Kosmetyczny Szczecin

  „Przeprowadzamy indywidualne szkolenia personelu pracującego na naszych aparatach. Dotyczą one wiedzy teoretycznej oraz praktycznej z metodyką pracy na modelach. Podnosimy kwalifikacje organizując seminaria zbiorowe dla współpracujących partnerów. Wystawiamy międzynarodowe autoryzacje dla podmiotów współpracujących oraz personalne certyfikaty kompetencji dla poszczególnych osób uprawnionych do pracy na naszych aparatach. Marka i metoda Dermia Solution jest niezwykle skuteczna w walce z dysfunkcjami skóry, wymaga jednak właściwej diagnozy, znajomości budowy skóry oraz wiedzy dotyczącej substancji aktywnych. Nasi partnerzy biznesowi to salony kosmetologiczne preferujące zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej oraz zaopatrujące swoich klientów w preparaty do pielęgnacji domowej, jak również posiadające odpowiednie warunki do wykonywania selektywnych procedur zabiegowych. Metoda Dermia Solution jest optymalnym uzupełnieniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Ze względu na brak przeciwwskazań ma bardzo szerokie grono odbiorców. Połączenie metod medycznych z zabiegami Dermia Solution gwarantują długotrwałą stabilizację efektów. Dermia Solution to selektywna marka wymagająca określonego standardu obsługi świadomego i wymagającego klienta. Producent gwarantuje optymalne efekty zabiegowe, ale są one uwarunkowane zakresem współpracy z klientem, doborem pielęgnacji domowej oraz odpowiednią ciągłością zabiegów. Wszystkie salony kosmetyczne, kosmetologiczne oraz kliniki medycyny estetycznej pracujące metodą Dermia Solution są przez nas autoryzowane, a personel jest kompleksowo przeszkolony i posiada międzynarodowe certyfikaty kompetencji”

   

  Jesteśmy ambasadorem firmy Medika

   

  FIRMA MEDIKA WSPÓŁPRACA- Salon Kosmetyczny Szczecin

  Sprzęt polskiej produkcji

  „Urządzenia Medika produkowane są przez zespół polskich specjalistów, z polskich podzespołów. Gwarantujemy jakość, nowoczesny design, opiekę pogwarancyjną oraz profesjonalne szkolenie. Nie stoimy w miejscu. Nasza działalność to ciągły rozwój. W roku 2017 został nam przyznany certyfikat ISO 13485, jednak my nie spoczywamy na laurach i podnosimy poprzeczkę jeszcze wyżej.Wysoka jakość produktów, których używamy po produkcji jest dla nas najważniejsza, a Corian® oraz unikalny design, to nasz znak rozpoznawczy”.

  plansza informacyjna PFR poziom