Lipoliza iniekcyjna

Strona główna / Service Post / Lipoliza iniekcyjna

Modelowanie ciała
1ml 250zł
Czas trwania: 30 minut

Jest to nieinwazyjna likwidacja tkanki tłuszczowej, polegająca na podaniu za pomocą zastrzyków substancji powodującej rozpuszczenie komórek tłuszczowych. W miejscu iniekcji dochodzi do zamierzonego i kontrolowanego stanu zapalnego tkanki tłuszczowej. Uszkodzone komórki pękają, a uwolniony z nich tłuszcze przechodzą do krwi, następnie do wątroby. Następuje rozkład i wydalenie z organizmu.

Wskazania:

-podwójny podbródek,

-fałd tłuszczu na brzuchu,

-tłuszcz na udach, pośladkach, karku,

-tłuszcz wokół pach, wokół kolan,

-modelowanie sylwetki,

-kończyny górne w okolicy tricepsu,

-biodra,

-fałdy na plecach.

Przeciwwskazania:

-ciąża i laktacja,

-padaczka,

-zaburzenia krzepnięcia krwi,

-ciężkie choroby wątroby i nerek,

-infekcje skóry w miejscu wstrzyknięć,

-alergia na preparat,

-nadmierna otyłość.

Przed zabiegiem

Zabieg nie wymaga przygotowania pacjenta w domu. Osoby otyłe aby przystąpić do zabiegu powinny przejść kurację przygotowującą.

Podczas zabiegu

W miejsce zabiegowe zostaje wprowadzony preparat. Obszar iniekcji zazwyczaj jest obrzęknięte i zaczerwienione. Efektem ubocznym zabiegu mogą być zasinienia po nakłuciach, a także niewielki ból leczonej okolicy. Miejsce poddane zabiegowi staje się wrażliwsze na dotyk lub ucisk,

może również wystąpić świąd skóry. Taka reakcja utrzymuje się zazwyczaj do kilku dni po zabiegu.

Efekty

Seria zabiegów daje zazwyczaj utratę 4-5cm w obwodzie, w miejscu podania preparatu.

W przypadku niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej wystarczą zwykle 2-3 zabiegi. Jeżeli tkanka tłuszczowa jest gruba i obfita, ilość zabiegów musi być większa. Odstępy pomiędzy zabiegami powinny wynosić 3-4 tygodnie.

Po przyjściu do gabinetu nasz personel poprosi Cię o wypełnienie karty klienta w celu wykluczenia przeciwwskazań do zabiegu. Można się z nią zapoznać pobierając ją z naszej strony. Na zabieg można już przyjść z wypełnioną kartą co ułatwi personelowi przebieg zabiegu i skróci jego czas.