Liposukcja ultradźwiękowa

Strona główna / Service Post / Liposukcja ultradźwiękowa

Wyszczuplanie ciała
150 zł
Czas trwania: 30-60 minut

Ultradźwięki są coraz chętniej wykorzystywane w renomowanych placówkach jako niezwykle skuteczne narzędzie wspomagające modelowanie sylwetki poprzez redukcję tkanki tłuszczowej w wybranych obszarach.

Także nasz gabinet zgodnie z najnowszymi światowymi trendami posiada ultranowoczesne urządzenia cieszące się ogromnym uznaniem u Klientów. Nagłe zmiany ciśnienia wewnątrz komórek tłuszczowych powodują ich implozję (rozerwanie), co skutkuje tym, że traktowane są one przez organizm jako substancje przyjęte wraz z pokarmem i w dalszej kolejności metabolizowane w sposób naturalny.

Liposukcja ultradźwiękowa to bezbolesny oraz efektywny zabieg pozwalający na szybkie pozbycie się zbędnych krągłości, który również pozytywnie wpływa na zawartość naturalnego kolagenu.

Po przyjściu do gabinetu nasz personel poprosi Cię o wypełnienie karty klienta w celu wykluczenia przeciwwskazań do zabiegu. Można się z nią zapoznać pobierając ją z naszej strony. Na zabieg można już przyjść z wypełnioną kartą co ułatwi personelowi przebieg zabiegu i skróci jego czas.