Mikroaktywacja M Dermia solution

Strona główna / Service Post / Mikroaktywacja M Dermia solution

Mikroaktywacja M Dermia Solution
350 zł
Czas trwania: 90 minutes

Mikroaktywacja M Dermia solution

To niezwykle skuteczny, innowacyjny zabieg, pobudzający skórę do produkcji wartościowego kolagenu i elastyny, będących podstawą do przedłużenia młodości skóry. Wpływający zarówno na poprawę jej struktury, jak i wyglądu. Procedura pozwala na intensywne, ale bezbolesne stymulowanie głębokich warstw skóry. Skutecznie znosi barierę w postaci martwych komórek, gwarantując efektywną suplementację biotechnologicznym kwasem hialuronowym.

Założenia zabiegu:
Stymulacja fibroblastów do produkcji kolagenu.
Poprawa funkcjonowania układu krwionośnego i limfatycznego.
Skuteczne zniesienie bariery z martwych komórek (bez zbędnego podrażnienia skóry i wysięku krwi).
Ponad przeciętna suplementacja skóry.
Głęboki efekt odmłodzenia skóry.
Innowacyjne cechy zabiegu Mikroaktywacji M:
Znaczące ograniczenie bariery naskórkowej podczas zabiegu (bezpieczny dla klientów).
Natychmiastowa rekonwalescencja skóry po zabiegu.
Efekty zabiegowe osiągamy bez naruszenia ciągłości tkanki (brak wysięku krwi i limfy).
Sterylność zabiegu dzięki zastosowaniu jednorazowych końcówek
Materiał, z którego są wykonane głowice (polimer medyczny) gwarantuje mniejszą bolesność procedury, oraz minimalizuje odczyny alergiczne.
Nie ma potrzeby znieczulania skóry.
Pracujemy głowicą zarówno w linii zmarszczek, jak i na całej powierzchni skóry: dekolt, szyja, twarz
Stymulujemy mikroigłami okolice mięśnia okrężnego oka włącznie z powieką oraz okolice mięśnia okrężnego ust.
Specjalnie dobrana częstotliwość, z którą pracują igły stymuluje najgłębsze partie skóry poprawiając mikrokrążenie.
Obszary zastosowania zabiegów Mikroaktywacji M:
 Cera dojrzała.
Skóra po 35 roku życia traci na swojej jędrności, sprężystości i gęstość w wyniku coraz mniejszej produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Aby podtrzymać jak najdłużej pełną produkcję należy ją odpowiednio stymulować i suplementować. Podczas zabiegu Mikro Aktywacji M dzięki bardzo szybkim uderzeniom mikroigieł (800 tys. w ciągu jednej min.), mechanicznie pobudzamy skórę, co wydłuża aktywną produkcję i poprawia kondycję tkanek. Drugi, nie mniej istotny problem to przepuszczalność naskórka, uniemożliwia suplementację substancji aktywnych, które wspomagają wyżej wymienione procesy. Podczas stymulacji igłami, bezkrwawo perforujemy naskórek (specjalnie oszlifowanym stopem polimeru medycznego), poprawiając jego przepuszczalność o 80%, dzięki czemu podczas zabiegu możemy podać duże ilości biotechnologicznego kwasu hialuronowego, peptydów oraz składników kondycjonujących skórę z przebarwieniami lub trądzikiem. Naskórek regeneruje się w pełni po kilku dniach, dzięki czemu kolejne porcje kwasu hialuronowego klient aplikuje samodzielnie w domu.
Cera naczyniowa i wrażliwa.
Nadwrażliwość skóry i liczne teleangiektazje są przeciwskazaniem w bardzo wielelu procedurach antiage. Chcąc uzyskać dobre efekty, z reguły musimy skórę wystymulować mechanicznie, co przy tego typu problemach nie zawsze jest możliwe. Technika pracy Mikro Aktywacji M polegająca na blokowaniu receptorów dzięki ogromnej ilości uderzeń pozwala, opracowywać nawet najbardziej wrażliwą skórę, a odpowiednio dobrany program stymulacji nie obciąża jej zbyt intensywnie.
Skóra ekstremalnie przesuszona.
Problem ze skuteczną suplementacją naskórka, a w szczególności skóry właściwej jest od wielu lat taki sam. Jak wprowadzić substancje nawilżające i jak uzyskać długotrwały efekt nawilżenia? W systemie zabiegowym Dermia Solution zabieg Mikro Aktywacji M efektywnie zwiększa przepuszczalność naskórka nawet do 80%, a biotechnologiczny kwas hialuronowy dostaje się dzięki temu do skóry właściwej i utrzymuje się w niej do miesiąca. Tak skuteczny zabieg jest idealnym rozwiązaniem dla cer z dużym niedoborem nawilżenia, zarówno przy skórach młodych, jak i bardziej dojrzałych.
Skóra zwiotczała.
Dzięki ogromnej ilości mikrokanałów zagęszczamy naskórek, co jest widoczne już po pierwszym zabiegu. Preparaty na bazie aktywnych substancji napinających i wygładzających skórę, które po perforacji z dużą efektywnością wprowadzamy w skórę gwarantują optymalny efekt wygładzenia i napięcia.