Galeria

Strona główna / Galeria

Galeria prac

Przedstawiamy Państwu galerię naszych prac. Mamy nadzieję, że dzięki niej będą mogli podjąć Państwo decyzję co do wybrania naszego salonu

Nasz zespół dba o to, aby każdy klient wyszedł od nas zadowolony i usatysfakcjonowany.

Nasz gabinet- galeria

Przedstawiamy  galerię naszego gabinetu, który mieści się przy ul.Słowackiego 8.

Gabinet Kosmetologii Estetycznej stworzony został z myślą o osobach, które chcą dbać o swój wygląd w przyjaznej i intymnej atmosferze, w kameralnym miejscu.

Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych, sprawdzonych oraz skutecznych w działaniu i najwyższej jakości kosmetykach.  Efektywność substancji aktywnych i ich bezpieczeństwo oraz minimalna ilość konserwantów i emolientów w składzie, stanowi dla nas najważniejsze kryterium doboru preparatów kosmetycznych. Regularnie korzystamy ze szkoleń podnoszących kwalifikacje, a także uczestniczymy w prezentacjach nowości w branży kosmetycznej, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Kładziemy szczególny nacisk na indywidualny dobór zabiegów oraz nieschematyczne podejście do potrzeb skóry i ducha naszych klientów, także w doborze muzyki towarzyszącej zabiegom. Bierzemy pod uwagę również czas i środki jakimi dysponuje klient. Proponujemy zabiegi, które skutecznie pomagają utrzymywać wygład i ciało w doskonalej kondycji, w bardzo korzystnych cenach.  Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty dla stałych klientów oraz na pakiety zabiegowe.

Oferujemy zabiegi pielęgnacyjne dla każdego rodzaju cery – nawilżające, odżywcze, spłycające zmarszczki. Dbamy o skóry z problem trądziku oraz o te szalenie wrażliwe, atopowe.