Dermapen

Strona główna / Service Post / Dermapen

Dermapen
450 zł
Czas trwania: około 60 minut

Zabieg wykonujemy za pomocą urządzenia wyposażonego w jednorazowy, sterylny kartridż z drobniutkimi mikroigiełkami pokrytymi nanosrebrem o regulowanej głębokości wkłucia od 0,2 mm do 2,2 mm.

Nakłuwając skórę otwieramy szereg mikrokanałów, które pozostają otwarte przez 20 minut po wykonaniu zabiegu i pozwalają na wniknięcie substancji aktywnych w głąb skóry w ilości kilkaset razy większej niż przy nałożeniu kosmetyków na nienakłuwaną skórę.

W zależności od głębokości wkłucia uzyskujemy zróżnicowany efekt:

-nakłucia płytkie do głębokości 0,5 mm umożliwiają kilkaset razy większe (niż przy nałożeniu kosmetyków na nienakłuwaną skórę) wnikanie substancji aktywnych w głąb skóry.

-nakłucia średniogłębokie ok. 1 mm wywołują fizjologiczną reakcję skóry na uraz tak jak w przypadku laserów frakcyjnych. Podczas procesu gojenia dochodzi do licznych

etapów regeneracyjnych i stymulujących procesy naprawcze w tym do wzrostu częstotliwości podziałów fibroblastów, które zwiększają produkcję włókien kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego.

-Nakłucia głębokie powyżej 1,5 mm powodują aktywację własnych czynników wzrostu przez płytki krwi.

ZALETY MEZOTERAPII MIKROIGŁOWEJ FRAKCYJNEJ

Możliwość dostosowywania głębokości mikronakłuć w trakcie zabiegu w zależności od obszaru skóry i problemu, nad którym pracujemy (W przeciwieństwie do dermarollerów gdzie podczas serii zabiegów pracujemy zawsze tą samą długością igieł).

Najwyższej jakości mikroigiełki pokryte nanosrebrem, nawet przy głębokich nakłuciach gwarantują szybką regenerację skóry. Ponadto srebro działa antybakteryjnie.

Łatwość wykonania zabiegu na zaokrąglonych i trudno dostępnych obszarach.

Po przyjściu do gabinetu nasz personel poprosi Cię o wypełnienie karty klienta w celu wykluczenia przeciwwskazań do zabiegu. Można się z nią zapoznać pobierając ją z naszej strony. Na zabieg można już przyjść z wypełnioną kartą co ułatwi personelowi przebieg zabiegu i skróci jego czas.