Zamykanie naczynek (elektrokoagulacja, termoliza lub zabieg laserem)

Strona główna / Service Post / Zamykanie naczynek (elektrokoagulacja, termoliza lub zabieg laserem)

Elektrokoagulacja- pozbądź się naczynek.
600 zł
Czas trwania: 30 minut

Elektrokoagulacja

O zabiegu

Specjalną elektroda dotyka się każdego naczynka powodując jego zamknięcie. Zabieg odbywa się bez zbytniej uciążliwości i potrzeby ograniczenia obowiązków zawodowych. Skóra po zabiegu (w zależności od częstotliwość prądu) jest lekko podrażniona i zaczerwieniona. Proces gojenia jest bardzo krótki i trwa w zależności od wrażliwości skóry – od jednego do kilku dni.

Działanie elektrokoagulacji

Elektrokoagulacja to koagulacja tkanek za pomocą prądu wysokiej częstotliwości. Powoduje ścięcie białka z którego zbudowane są ściany naczyń krwionośnych oraz zamykanie naczynek.

Przeciwwskazania

-ciąża,

-niska krzepliwość krwi,

-przyjmowanie leków rozrzedzających krew,

– niewyrównana cukrzyca,

-epilepsja,

– rozrusznik serca,

-metalowe implanty.

Po przyjściu do gabinetu nasz personel poprosi Cię o wypełnienie karty klienta w celu wykluczenia przeciwwskazań do zabiegu. Można się z nią zapoznać pobierając ją z naszej strony. Na zabieg można już przyjść z wypełnioną kartą co ułatwi personelowi przebieg zabiegu i skróci jego czas.

 

laser V light

Cera naczyniowa to problem, który dotyka wiele osób. Czerwone plamki na skórze, „pajączki” w okolicach nosa i niespodziewanie pojawiający się rumień na policzku to właśnie oznaki, które świadczą o posiadaniu cery naczyniowej. Ponieważ coraz więcej osób zmaga się z takimi problemami, usuwanie rozszerzonych naczynek jest obecnie jednym z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w gabinetach medycyny estetycznej

Czym tak naprawdę są rozszerzone naczynka?

 

Laser V-Light do zamykania naczyń wykorzystuje wiązkę o długości światła 810 nm. Jest to najbezpieczniejsza, a zarazem najskuteczniejsza długość fali do tego typu zabiegów. Taka częstotliwość charakteryzuje się wysokim poziomem pochłaniania przez hemoglobinę, co gwarantuje skuteczność. Natomiast bezpieczeństwo zapewnia niski poziom absorpcji przez wodę zawartą w komórkach skóry.