IMG-20200916-WA0015

Profesjonalne szkolenia kosmetyczne

mgr Zuzanna Kisiel i mgr Monika Karbowniczek

Zderzenie dwóch mgr. kosmetologii zajmujących się kosmetologią estetyczną. Takiego duetu nie znajdziecie nigdzie. Wzajemnie się uzupełniają, a oprócz kosmetologii estetycznej zajmują się makijażem permanentnym oraz kursami z zakresu kosmetologii. Szkolenia kosmetyczne prowadzą wspólnie, co dostarczy Wam większej dawki wiedzy.

  • Mgr Zuzanna Kisiel

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie Wydziału Nauk o Zdrowiu kierunku Kosmetologia. Słuchaczka wielu wykładów o tematyce kosmetologii estetycznej. Stale poszerza swoją wiedzę, korzystając z wielu międzynarodowych szkoleń z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii.

Zaawansowany zabiegowiec kosmetologii estetycznej, posiada tytuł ekspercki z zakresu pracy kwasem hialuronowym i wolumetrii zaawansowanej.

Szkoleniowiec z dziedziny wielu technologii wykorzystywanych w gabinetach medycyny estetycznej i kosmetologii takich jak hifu, karboksyterapia czy laseroterapia.

  • Mgr Monika Karbowniczek

Właścicielka Gabinetu Kosmetologii Estetycznej w Szczecinie.

Absolwentka kierunku kosmetologia I stopnia Wyższej Szkoły Zawodowej Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu oraz kierunku kosmetologia II stopnia Wydziału Nauk o Zdrowiu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.

Od 16 lat pracuje w zawodzie kosmetologa. Linergista z 10-letnim doświadczeniem. Od 2014 roku zajmuje się kosmetologią estetyczną, analizując każdy przypadek indywidualne.

Uczestniczka i słuchaczka wielu szkoleń oraz kursów z zakresu kosmetologii, a także kosmetologii estetycznej.

Z zamiłowaniem i dużym poczuciem estetycznym wykonuje usługi.

Nadal dba o to, aby zdobywać wiedzę i w pełni zaspokajać potrzeby swoich klientek oraz klientów. Jej pasja, wiedza i umiejętności pomogą im poczuć się pięknie.

Kontakt w sprawie szkoleń pod nr telefonu 504 128 690


 

→ Szkolenia indywidualne:

・Mezoterpia igłowa 2500zł

・Wolumetria poziom podstawowy 3999zl

・Wolumetria poziom zaawansowany 4999zł

・Stymulatory tkankowe 3000zł

・Wypełnianie ust poziom podstawowy 2999zł

・Wypełnianie ust metodą russian lips 3500zł

・Anatomia twarzy 999zł

→ Szkolenia grupowe 30% rabatu

→ Szkolenie z makijazu permanentnego:

・Pojedyncza partia 4500zl

・3 partie 9900zl

→ Szkolenia maszyny:

・Rf mikroiglowy 1299zł

・HIFU 1499zł

・Karboksyterapia 1299zł