Makijaż permanentny

Strona główna / Service Post / Makijaż permanentny

1200 zł
Czas trwania: od 90 minut

Makijaż permanentny nie tylko poprawia wizerunek, ale niebywale korzystnie wpływa na samopoczucie i własną samoocenę. Dodatkowo taki zabieg stanowi niesamowitą wygodę i oszczędność czasu – pozwala zminimalizować pośpiech rano przed wyjściem do pracy, zwiększa komfort na basenie oraz zapewnia perfekcyjny makijaż na każdej imprezie.

Korekcyjny efekt makijażu permanentnego

Zabieg podkreśla naturalne piękno twarzy lub przywraca utracony wygląd. Celem podjętych działań jest uwypuklenie atutów urody oraz korekta defektów i niedoskonałości, a także blizn. Makijaż permanentny koryguje kształt brwi, zaznacza kontur ust, wzmacnia czerwień wargową oraz podkreśla wyraz oczu. Zabieg polega na wprowadzeniu barwnika na głębokość warstwy rogowej naskórka. Trwałość, jaką charakteryzuje się makijaż permanentny, uzależniona jest od karnacji i grubości skóry oraz od intensywności naświetlania jej promieniami UV, średnio wynosi ona jednak 2-5 lat.

Po przyjściu do gabinetu nasz personel poprosi Cię o wypełnienie karty klienta w celu wykluczenia przeciwwskazań do zabiegu. Można się z nią zapoznać, pobierając ją z naszej strony. Na makijaż permanentny można przyjść z już wypełnioną kartą, co przyspieszy rozpoczęcie zabiegu.

Zobacz również: