Makijaż permanentny

Strona główna / Service Post / Makijaż permanentny

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny nie tylko poprawia wizerunek, ale także korzystnie wpływa na samopoczucie i podwyższa samoocenę. Dodatkowo efekt zabiegu zapewnia niesamowitą wygodę oraz oszczędność czasu na co dzień – pozwala zminimalizować pośpiech rano przed wyjściem do pracy, zwiększa komfort na basenie, a także zapewnia perfekcyjny i trwały makijaż na każdej imprezie.

Korekcyjny efekt makijażu permanentnego

Zabieg podkreśla naturalne piękno twarzy, a czasem przywraca utracone walory wyglądu. Celem podjętych działań jest uwypuklenie atutów urody oraz korekta defektów i niedoskonałości, w tym blizn. Makijaż permanentny koryguje kształt brwi, zaznacza kontur ust, wzmacnia czerwień wargową oraz podkreśla piękno oczu. Zabieg polega na wprowadzeniu barwnika na głębokość warstwy rogowej naskórka. Trwałość makijażu permanentnego uzależniona jest od karnacji i grubości skóry oraz od intensywności naświetlania jej promieniami UV, średnio wynosi ona jednak 2-5 lat. Wiele zależy od umiejętności i doświadczenia osoby wykonującej makijaż permanentny. Szczecin to miejsce, gdzie znajdziesz nasz gabinet, a w nim wyspecjalizowany personel!

Po przyjściu na zabieg zostaniesz poproszony o wypełnienie karty klienta w celu wykluczenia przeciwwskazań do zabiegu. Można się z nią zapoznać wcześniej, pobierając ją z naszej strony. Na makijaż permanentny można przyjść z już wypełnioną kartą, co przyspieszy rozpoczęcie zabiegu.

Zobacz również: