Depilacja woskiem – promocja

Strona główna / Uncategorized / Depilacja woskiem – promocja

depilacja woskiem

Depilacja woskiem – promocja

Uncategorized / Czerwiec 29, 2015 / Brak komentarzy

Depilacja woskiem

Gabinet Kosmetologii Estetycznej Moniki Karbowniczek zaprasza na depilację woskiem w atrakcyjnej cenie. W naszym gabinecie kosmetycznym zabiegi depilacji woskiem to jedne z najczęściej wykonywanych zabiegów w okresie letnim, ale nie tylko. Jeśli chcesz zrobić sobie zabieg taki jak depilacja woskiem i poszukujesz gabinetu kosmetycznego w Szczecinie trafiłeś na dobrą stronę.  Mamy ogromne doświadczenie i idealną rękę.

Latem depilacja woskiem to bardzo popularny zabieg, który zaoszczędza dużo czasu i jest idealny na wakacje.

Oferujemy depilację zarówno dla Pań ( pachy, bikini, nogi, ręce, brwi, wąsik, twarz, brzuch i inne miejsca )  jak i Panów ( plecy, pachy, tors, brwi).

Stosujemy zawsze jednorazowe szpatułki, markowe produkty oraz najwyższej jakości bezpieczne nie alergizujące woski, dzięki którym depilacja woskiem staje się miłym zabiegiem.

W naszym gabinecie kosmetologii estetycznej depilacja woskiem przeprowadzana jest szybko, sprawnie i bardzo dokładnie! Wykonują ją profesjonaliści na renomowanych produktach.

Jednym z najczęściej wykonywanych przez nas zabiegów jest depilacja woskiem okolic bikini. Mając na uwadze specyfikę tego zabiegu dbamy o swobodną atmosferę, byś nie czuła się skrępowana i by depilacja bikini przebiegła  szybko sprawnie i jak najmniej boleśnie.

Na czym polega depilacja woskiem i jakie daje efekty?

Włosy depilowane woskiem osłabiają się po jakimś czasie. Nie odrastają takie mocne i ciemne. Dla osób, które cierpią z powodu wrastających włosów depilacja woskiem wykonywana regularnie jest bardzo dobrą metodą. W przypadku wrastania włosów pomocne są zabiegi mikrodermabrazji lub częste wykonywanie peelingów.
Depilacja woskiem wykonywana jest na ciepło. Temperatura wosku dobrana jest do rodzaju skóry oraz rodzaju włosów.
Decydując się na depilację woskiem ważne jest, aby włosy były właściwej długości. Optymalna długość włosa to 1 cm, maksymalna to 1,5 cm – zbyt krótkie włosy uniemożliwia depilację, natomiast zbyt długie zwiększają dyskomfort podczas zabiegu.

Przeciwwskazania do depilacji woskiem

Głównymi przeciwwskazaniami do przeprowadzenia zabiegu jest :

  • zapalenie żył
  • żylaki
  • stany zapalne i ropne skóry
  • ciąża
  • menstruacja

 

ZAPRASZAMY. TYLKO TERAZ DEPILACJA WOSKIEM W ATRAKCYJNEJ CENIE.

Tylko w lipcu wybrane partie nawet do  -40 %  taniej od ceny podanej w naszym cenniku, który mogą Państwo pobrać z naszej strony. Wystarczy tylko wspomnieć przy zapisywaniu o promocji ze strony internetowej lub facebooka.

Przy wykupie karnetu za kwotę 500 zł dostaniecie państwo bon upominkowy na kwotę 50zł, który możecie dać w prezencie bliskiej osobie. Bon upominkowy mogą Państwo wykorzystać na dowolny zabieg w naszym gabinecie kosmetycznym w ciągu miesiąca. Karnet jest ważny 3 miesiące, ale zawsze jest możliwość wydłużenia jego terminu.

Zapraszamy

 

Zostaw wiadomość

Gabinet Kosmetologii Estetycznej

Szczecin

Słowackiego 8, Chłodna 1

tel: 883010606