Manicure japoński

Strona główna / Service Post / Manicure japoński

Odżywianie płytki paznokciowej
od 59 zł
Czas trwania: 60 minutes

Jeszcze nigdy naturalne paznokcie nie były tak piękne, lśniące i mocne!

Manicure japoński P. Shine odżywia płytkę, wzmaga cyrkulację krwi i przyczynia się przez to do przyspieszenia wzrostu paznokci oraz poprawia ich kondycję.

Zabieg polega na wtarciu odżywczej pasty w naturalną płytkę paznokciową oraz nałożeniu na nią warstwy pudru zamiast malowania paznokci lakierem. W skład preparatu wchodzi podstawowy budulec, jakim jest keratyna, witaminy A, H i E oraz prowitamina B5. Oprócz witamin jest też pyłek pszczeli, który jest źródłem cystyny – aminokwasu eliminującego problem łamliwych paznokci. Zawiera również krzemionkę z Morza Japońskiego, która znacznie odżywia płytkę paznokcia.

Zabieg zaleca się w przypadku paznokci łamliwych, kruchych, rozdwajających się. Jest odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Po zabiegu paznokcie są błyszczące, dzięki czemu wyglądają na zadbane i zdrowe.

Płytka paznokcia zyskuje różowo-perłowy połysk, który utrzymuje się do dwóch tygodni. Aby kuracja przyniosła pożądany efekt, należy ją powtarzać co dwa tygodnie, aż do pełnego zrośnięcia paznokcia.

czas trwania zabiegu: ok. 50 min

Gabinet Kosmetologii Estetycznej

Szczecin

Słowackiego 8, Chłodna 1

tel: 883010606