Makijaż permanentny

Strona główna / Service Post / Makijaż permanentny

Makijaż permanentny- kreski na powiekach
od 499 zł
Czas trwania: od 90 minut

Makijaż permanentny nie tylko poprawia wizerunek, ale niebywale korzystnie wpływa na samopoczucie i własną samoocenę. Dodatkowo taki zabieg stanowi niesamowitą wygodę i oszczędność czasu. Pozwala zminimalizować pośpiech rano przed wyjściem do pracy, zwiększa komfort na basenie czy pewność perfekcyjnego makijażu na każdej imprezie.

 

Zabieg podkreśla naturalne lub przywraca utracone piękno twarzy. Celem podjętych działań jest podkreślenie atutów urody, korekta defektów i niedoskonałości, a także blizn. Makijaż permanentny koryguje kształt brwi, zaznacza kontur ust, wzmacnia czerwień wargową oraz podkreśla wyraz oczu. Zabieg polega na wprowadzeniu barwnika na głębokość warstwy rogowej naskórka. Trwałość makijażu jest uzależniona od karnacji i grubości skóry oraz od naświetlania jej promieniami UV, średnio wynosi ona jednak 2-5 lat.

 

Po przyjściu do gabinetu nasz personel poprosi Cię o wypełnienie karty klienta w celu wykluczenia przeciwwskazań do zabiegu. Można się z nią zapoznać, pobierając ją z naszej strony. Na makijaż permanentny można już przyjść z wypełnioną kartą, co ułatwi personelowi przebieg zabiegu i skróci jego czas.

Zobacz również:

Gabinet Kosmetologii Estetycznej

Szczecin

Słowackiego 8, Chłodna 1

tel: 883010606