Pedicure Callus Peel

Strona główna / Service Post / Pedicure Callus Peel

callu peel
od 150 zł
Czas trwania: 1,5 h

Callus Peel – Pedicure na bazie kwasów kosmetycznych

callus peel

Zadbane stopy podobnie jak zadbane dłonie powinny być wizytówką każdej nowoczesnej kobiety. Niestety niejednokrotnie nie jest to łatwe, szczególnie jeżeli skóra na stopach (szczególnie piętach) ma tendencję do rogowacenia i pękania. Zwykły pedicure może okazać się niewystarczający lub trzeba go wykonywać kilkukrotnie aby osiągnąć zadawalający efekt.

Gabinet kosmetologii estetycznej pragnie zaproponować Państwu pedicure na bazie kwasów Callus Peel – nowość w zakresie pielęgnacji stóp.

Czym jest pedicure Callus Peel?

Pedicure Callus Peel to pedicure na bazie zaawansowanych technologicznie kwasów kosmetycznych. W naszym salonie wykonujemy go w połączeniu z tradycyjnym pedicure frezarkowym lub bez. Po umyciu stóp kosmetolog  nakłada na piętę nasączony kwasami plaster Skin Softener. Następnie zawijamy stopy  folią na około 15-20 minut. Kolejnym krokiem jest zdjęcie foli i przystąpienie do usuwania rozmiękczonego, zrogowaciałego naskórka na stopach przy pomocy plastikowego nożyka Scrapper. W kolejnym etapie wygładzamy skórę nóg i pięt frezarką lub tarką. Ostatnim etapem (przed ewentualnym malowaniem paznokci) jest nałożenie na stopy kremu odżywczego Moisture Cream.

Dla kogo szczególnie polecamy Callus Peel?

  • osoby z twardym, zrogowaciałym naskórkiem stóp
  • osoby ze spękanymi piętami
  • gruby, przesuszony naskórek na piętach

Przeciwwskazania

  • grzybice, drożdżyce stóp i paznokci
  • stany zapalne
  • zranienia, przerwania ciągłości skóry na stopach

Gabinet Kosmetologii Estetycznej

Szczecin

Słowackiego 8, Chłodna 1

tel: 883010606