O nas

Strona główna / O nas

Mgr Monika Karbowniczek

kosmetolog, linergistka, właścicielka gabinetu. Absolwentka kierunku kosmetologia I stopnia Wyższej Szkoły Zawodowej Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu oraz kierunku kosmetologia II stopnia Wydziału Nauk o Zdrowiu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestniczka i słuchaczka wielu szkoleń oraz kursów z zakresu kosmetologii oraz kosmetologii estetycznej.

Swoją pasję z dzieciństwa wcieliła w dorosłe życie, aby pomagać innym poczuć się wspaniale w swojej skórze. Od najmłodszych lat interesowała się zdrowiem oraz urodą. Malowała lalki, szyła im stroje. W latach szkolnych stylizowała swoje koleżanki, co zdecydowało o kierunku studiów.
Od przeszło dziesięciu lat dba o piękny wygląd swoich zadowolonych klientek oraz klientów. Oddaje swojej pracy całe serce. Jest to jej hobby, pasja i radość. Z zamiłowaniem i dużym poczuciem estetycznym wykonuje usługi. Z wielką starannością dobiera odpowiednie zabiegi oraz preparaty podczas wizyty u niej. Szczególny nacisk kładzie na higienę pracy oraz otoczenia. Zdobyta wiedza oraz doświadczenie pozwala Monice wykonywać swoją pracę w nejlepszy sposób. Wielkie grono zadowolonych i wracających klientek jest tego dowodem.

Monika nadal dba o to, aby zdobywać wiedzę i w pełni zaspokajać potrzeby swoich klientek oraz klientów. Jej pasja, wiedza i umiejętności pomogą Ci poczuć się pięknie.

  • DARIA

Mgr inż. Daria Anweiler

Absolwentka kierunku kosmetologia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym, a także kierunku technologia chemiczna kosmetyków na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym, obecnie doktorantka w Zakładzie Farmakoterapii Dermatologicznej na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym.

Swoją wiedzę i zaangażowanie wykorzystuje z radością w zabiegach pielęgnacyjnych i upiększających, chętnie łącząc metody takie jak: mikrodermabrazja, kwasy, radiofrekwencja, mezoterapia, elektrokoagulacja, laser czy IPL w celu zwiększenia ich skuteczności. Po uważnej analizie stanu Twojej cery i Twoich oczekiwań zaproponuje terapię i pielęgnację domową dopasowaną specjalnie dla Ciebie z przyjemnością wyjaśniając meandry kuracji!

Duże zdolności plastyczne i poczucie estetyki, żywe zainteresowanie najnowszymi trendami, a także analizę strukturalną i kolorystyczną Daria stosuje podczas wykonywania zabiegów takich jak: farbowanie i regulacja brwi, makijaż, trwała na rzęsy, przedłużanie rzęs czy manicure hybrydowy.


     

  • KLAUDIA

Klaudia Niewiadomska

Kosmetologia to jej pasja, wykonywanie tego zawodu sprawia Klaudii ogromną przyjemność. Każdy zabieg przeprowadzany jest sumiennie i w miłej atmosferze aby klientka mogła poczuć się wyjątkowo.

Specjalizuje się w stylizacji paznokci, zabiegach na twarz i ciało z wykorzystaniem technologii IPL i Q-switch, stale poszerza swoje umiejętności i wiedzę z zakresu kosmetologii estetycznej na licznych kursach i szkoleniach, aby móc sprostać oczekiwaniom naszych klientek.

Gabinet Kosmetologii Estetycznej

al. Wyzwolenia 119 Szczecin

tel: 883010606