O nas

Strona główna / O nas

Mgr Monika Karbowniczek

kosmetolog, linergistka, właścicielka gabinetu. Absolwentka kierunku kosmetologia I stopnia Wyższej Szkoły Zawodowej Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu oraz kierunku kosmetologia II stopnia Wydziału Nauk o Zdrowiu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestniczka i słuchaczka wielu szkoleń oraz kursów z zakresu kosmetologii oraz kosmetologii estetycznej.

Swoją pasję z dzieciństwa wcieliła w dorosłe życie, aby pomagać innym poczuć się wspaniale w swojej skórze. Od najmłodszych lat interesowała się zdrowiem oraz urodą. Malowała lalki, szyła im stroje. W latach szkolnych stylizowała swoje koleżanki, co zdecydowało o kierunku studiów.
Od przeszło dziesięciu lat dba o piękny wygląd swoich zadowolonych klientek oraz klientów. Oddaje swojej pracy całe serce. Jest to jej hobby, pasja i radość. Z zamiłowaniem i dużym poczuciem estetycznym wykonuje usługi. Z wielką starannością dobiera odpowiednie zabiegi oraz preparaty podczas wizyty u niej. Szczególny nacisk kładzie na higienę pracy oraz otoczenia. Zdobyta wiedza oraz doświadczenie pozwala Monice wykonywać swoją pracę w nejlepszy sposób. Wielkie grono zadowolonych i wracających klientek jest tego dowodem.

Monika nadal dba o to, aby zdobywać wiedzę i w pełni zaspokajać potrzeby swoich klientek oraz klientów. Jej pasja, wiedza i umiejętności pomogą Ci poczuć się pięknie.

  • DARIA

Mgr inż. Daria Anweiler

Absolwentka kierunku kosmetologia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym, a także kierunku technologia chemiczna kosmetyków na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym, obecnie doktorantka w Zakładzie Farmakoterapii Dermatologicznej na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym.

Swoją wiedzę i zaangażowanie wykorzystuje z radością w zabiegach pielęgnacyjnych i upiększających, chętnie łącząc metody takie jak: mikrodermabrazja, kwasy, radiofrekwencja, mezoterapia, elektrokoagulacja, laser czy IPL w celu zwiększenia ich skuteczności. Po uważnej analizie stanu Twojej cery i Twoich oczekiwań zaproponuje terapię i pielęgnację domową dopasowaną specjalnie dla Ciebie z przyjemnością wyjaśniając meandry kuracji!

Duże zdolności plastyczne i poczucie estetyki, żywe zainteresowanie najnowszymi trendami, a także analizę strukturalną i kolorystyczną Daria stosuje podczas wykonywania zabiegów takich jak: farbowanie i regulacja brwi, makijaż, trwała na rzęsy, przedłużanie rzęs czy manicure hybrydowy.


     

Agata Kłopotowska

„Kobietą być, być kobietą” to motto które powinno prowadzić nas przez całe nasze kobiece życie. Nieodłącznym elementem kobiecości jest piękno, które stara się wydobyć z każdej z nas. Kierując się wspomnianą dewizą ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny na kierunku kosmetologia. Obecnie kończy II stopień na kierunku kosmetologii. Specjalizuję się przede wszystkim w kosmetologii praktycznej z elementami odnowy biologicznej oraz stylizacją rzęs i makijażem permanentnym . Zdobyta przez Agatę wiedza teoretyczna poparta jest praktyką pozyskaną zarówno w pracy jak i poprzez uczestnictwo w sympozjach, targach, szkoleniach i wykładach doszkalających.

W pracy kosmetologa poza koniecznością posiadania wiedzy poniekąd medycznej bardzo ważne jest ukierunkowanie na potrzeby klientów. Zdobyte doświadczenie, ukończone studia i szkolenia oraz konsultacje z klientami pomagają jej starannie dobierać zabiegi i skupiać się na indywidualnych potrzebach osób korzystających z oferty gabinetu.

W gabinecie stawia na najwyższy standard świadczonych usług kosmetycznych. Zabiegi wykonuje przy użyciu profesjonalnych kosmetyków renomowanych firm oraz sprzętu najnowszej technologii, które znajdą Państwo w naszym salonie.

27540314_1690430694333774_3722965147332386228_n

Gabinet Kosmetologii Estetycznej

Szczecin

Słowackiego 8, Chłodna 1

tel: 883010606