O nas

Strona główna / O nas

Mgr Monika Karbowniczek

Kosmetolog, linergistka, właścicielka gabinetu. Absolwentka kierunku kosmetologia I stopnia Wyższej Szkoły Zawodowej Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu oraz kierunku kosmetologia II stopnia Wydziału Nauk o Zdrowiu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestniczka i słuchaczka wielu szkoleń oraz kursów z zakresu kosmetologii oraz kosmetologii estetycznej.

Swoją pasję z dzieciństwa wcieliła w dorosłe życie, aby pomagać innym poczuć się wspaniale w swojej skórze. Od najmłodszych lat interesowała się zdrowiem oraz urodą. Malowała lalki, szyła im stroje. W latach szkolnych stylizowała swoje koleżanki, co zdecydowało o kierunku studiów.
Od przeszło dziesięciu lat dba o piękny wygląd swoich zadowolonych klientek oraz klientów. Oddaje swojej pracy całe serce. Jest to jej hobby, pasja i radość. Z zamiłowaniem i dużym poczuciem estetycznym wykonuje usługi. Z wielką starannością dobiera odpowiednie zabiegi oraz preparaty podczas wizyty u niej. Szczególny nacisk kładzie na higienę pracy oraz otoczenia. Zdobyta wiedza oraz doświadczenie pozwala Monice wykonywać swoją pracę w nejlepszy sposób. Wielkie grono zadowolonych i wracających klientek jest tego dowodem.

Monika nadal dba o to, aby zdobywać wiedzę i w pełni zaspokajać potrzeby swoich klientek oraz klientów. Jej pasja, wiedza i umiejętności pomogą Ci poczuć się pięknie.

Agata Kłopotowska

„Kobietą być, być kobietą” to motto które powinno prowadzić nas przez całe nasze kobiece życie. Nieodłącznym elementem kobiecości jest piękno, które stara się wydobyć z każdej z nas. Kierując się wspomnianą dewizą ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny na kierunku kosmetologia. Obecnie kończy II stopień na kierunku kosmetologii. Specjalizuję się przede wszystkim w kosmetologii praktycznej z elementami odnowy biologicznej oraz stylizacją rzęs i makijażem permanentnym . Zdobyta przez Agatę wiedza teoretyczna poparta jest praktyką pozyskaną zarówno w pracy jak i poprzez uczestnictwo w sympozjach, targach, szkoleniach i wykładach doszkalających.

W pracy kosmetologa poza koniecznością posiadania wiedzy poniekąd medycznej bardzo ważne jest ukierunkowanie na potrzeby klientów. Zdobyte doświadczenie, ukończone studia i szkolenia oraz konsultacje z klientami pomagają jej starannie dobierać zabiegi i skupiać się na indywidualnych potrzebach osób korzystających z oferty gabinetu.

W gabinecie stawia na najwyższy standard świadczonych usług kosmetycznych. Zabiegi wykonuje przy użyciu profesjonalnych kosmetyków renomowanych firm oraz sprzętu najnowszej technologii, które znajdą Państwo w naszym salonie.

Mgr Justyna Kuba

Kosmetologia jest sztuką a sztuka pięknem, na które zasługuje każda z nas.

Magister kosmetologii, doktorantka na Wydziale Nauk o Zdrowiu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.
Z Gabinetem Kosmetologii Estetycznej związana od roku. Z pasją i zaangażowaniem wykonuje zabiegi upiększające a także rewitalizujące.
Specjalizuje się w :
*aparaturowych i klasycznych zabiegach na twarz
*manicure hybrydowym i pedicure
*laserowym usuwaniu owłosienia
*chemicznym złuszczaniu

Mgr kosmetolog Natalia Góra

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego Wydziału Nauk o Zdrowiu kierunek kosmetologia..

Cechuje ją niezwykła skrupulatność, delikatność i spokój, które w połączeniu z ogromną wiedzą zdobytą podczas studiów, pracy i licznych seminariów gwarantują klientom kompleksowe i idealnie dobrane rozwiązanie ich problemów skórnych.
Specjalistka w złuszczaniu skóry, zabiegach anti-aging oraz mezoterapii igłowej. Zadba o dobre samopoczucie, stwarzając klimat relaksu.
Mistrzyni w przedłużaniu rzęs, które wykonuje z wielką pasją.
Zapraszamy.

Katarzyna Jamrozińska

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego kierunek kosmetologia.

Upiększanie urody oraz zamiłowanie do kosmetyków to jej pasja od najmłodszych lat.
Specjalizuje się w zabiegach oczyszczających takich jak:
* peelingi chemiczne
*manualne oczyszczanie skóry,
*mikrodermabrazja,
ale także w zabiegach upiększających:
*przedłużanie i zagęszczanie rzęs,
*lifting rzęs
*stylizacja brwi.

61763451_2335521429824694_5200075423920160768_n

Gabinet Kosmetologii Estetycznej

Szczecin

Słowackiego 8, Chłodna 1

tel: 883010606